Sezóna 2006-07 se do naší historie zapíše jako ta nejvyrovnanější ze všech. Vždyť až poslední dodatečně vložený 32. zápas rozhodl o držiteli titulu “vítěz hokejové série svobodní-ženatí pro rok 2006-07“. Celkem Svobodní 2006/07bylo v této sezóně odehráno 32 zápasů. Z toho 30 jich bylo sehráno na zimním stadionu v Uherském Brodě, kde máme dlouhodobou smlouvu. Zmiňované, rozhodující, jedno utkání jsme sehráli při zájezdu do Pardubic v ČEZ ARÉNĚ a to poslední rozhodující, utkání jsme sehráli na zimním stadiónu Luďka Čajky ve Zlíně. Tento zápas byl až dodatečně zařazen, protože po plánovaných 31 zápasech byl stav série senzačně vyrovnaný. Pětkrát skončil zápas remízou a obě mužstva si připsala 13 vítězství. Za stavu 13-13 na zápasy tak obě mužstva vyjela na led zlínských medvědů. Po nádherné zápase se nakonec radovali z vítězství svobodní 10:5 a díky tomuto vítězství mohli slavit i vítězství celkové v sérii. V sezóně 2006-07 nastoupilo aspoň k jednomu zápasu 44 hráčů. Aspoň jedním gólem se do listiny střelců zapsalo 34 hráčů. Již tradičně se stal králem střelců Pišta Dostálek, který nastřílel 78 gólů. Celkem padlo ve 32 zápasech 516 branek. Nejvíce jich padlo v 5. zápase - bylo jich 27 a svobodní si odvezli debakl Ženatí 2006/077:20. Nejvíce branek v jednom zápase střelil Pišta. Podařilo se mu to ve 3. zápase a k vítězství svého mužstva přispěl  osmi góly. V  půlce sezóny mezi vánočními svátky proběhlo v hospodě u Kozelků slavnostní ukončení roku 2006. Díky skvělým  organizačním schopnostem Jožky Valenty a Jary Vojáčka společně  s Rosťů Blahovým a Mirů Kozelkovým st. bylo po 16. zápase připraveno velké pohoštění pro všechny hráče v podobě velkého množství ovarového masa a skvělého piva. Bylo to ukončení roku jak se patří a všem organizátorům náš velký dík. Po skočení zápasů následovalo tradiční ukončení sezóny. To proběhlo opět ve Včelarech v malém sále KD. Zde byl také předán pohár vítězi série. Včelarská niké opět putovala ke svobodným. Poprvé byla letos vyhlášená anketa o nejlepšího hráče HC Včelary a i jiné další ankety. V té hlavní - o nejlepšího hráče HC Včelary zvítězil hráč ženatých Karel Bělohlávek, který začal za hráče HC Včelary nastupovat až v této sezóně a hned si zasloužil tento tiul. Velké poděkování patří pí. Vojáčkové za skvělý guláš, který na tento večer připravila. 

Výsledky anket:

Nejlepší hráč HC Včelary v sezoně 2006/07

 1. Bělohlávek Karel
 2. Grygar MiraUkončení sezony 2006/07
 3. Chaloupka Radim
 4. Grygar Maca
 5. Hubáček Michal

Nováček roku

 • Bělohlávek Karel

Srdcař Hc Včelary

 • Hubáček Michal

Pohodář HC Včelary

 • Ledabyl Ivoš

Železní muži

 • Mira a Martin Grygarovi
 •  

Dalším vrcholem sezony byl náš zájezd do ČEZ ARENY v Pardubicích. Jak všechno probíhalo a co se za organizací takové akce skrývá si můžete přečíst NA TOMTO MÍSTĚ.

V této sezoně jsme pod hlavičkou HC Včelary sehráli dva přátelské zápasy s mužstvem Bilovic. Utkání se odehrávala na zimním stadionu v Uherském hradišti a v obou zápasech se při pěkné divácké kulise obě mužstva rozešla smírně!!! VÍCE O OBOU ZÁPASECH SE DOČTETE  ZDE!!! I vpříští sezoně plánujeme několik takových zápasů. Co se týká organizace HC Včelary, musíme zmínit fakt, že byla změněna cena na jednoho hráče za zápas. Ze 150 kč se zvedla na 200kč.Tato částka pokrývá platbu ledu a zbytek jde na společenské akce pro hráče atd. Další novinkou je změna adresy našich internetových stránek na  www.hcvcelary.estranky.cz o které se stará Maca Grygar. Také musíme zmínit, že se velmi zlepšila vybavenost a ochrana hráčů. Ať už hráčů v poli, kteří konečně pochopili jak moc bez kvalitní výstroje riskují zdraví, tak hlavně u brankářů, kteří jsou vybaveni špičkově!!! Tak to jsou asi nejdůležitější fakta z této uplynulé sezony. Určitě byla nejúspěšnější a za rok máme na co navazovat. Tak hodně štěstí !!!!!!!

 

 •  

Program


V současné době není na programu žádný zápas.

Tabulka základní části

Slovácká AHL 2020-21

Pořadí Tým Body
1 HC Včelary 15
2 HC Moravský Písek 12
3 HC Devils 12
4 UH Kings 12
5 HC Plameny Vnorovy 7
6 HC Horňácko 6
7 Dynamo Slovácko 6
8 HC Žraloci Mistřice 3
9 HC Mullets Veselí 1
10 HC Scorpions 0

Tabulka série HC Včelary

Série HCV 2020-21

Pořadí Tým body
1 Svobodní 3
2 Ženatí 1

Slovácká amatérská hokejová liga

Facebook